Portal powstał z myślą o osobach, które są zainteresowane zakupem ubezpieczeń. Na naszym blogu znajdują się artykuły uwzględniające najważniejsze informacje dotyczące polis na życie. Dowiemy się czym dokładnie jest suma ubezpieczenia, co będzie podstawą do wypłacenia dodatkowego odszkodowania oraz jakie wyłączenia odpowiedzialności stosują towarzystwa w swoich produktach.

6

Znajdź polisę dla siebie!

Dzięki narzędziu pozwalającemu porównać najciekawsze oferty agentów, w prosty i szybki sposób możesz zakupić ubezpieczenie, bez wychodzenia z domu. Jedyne co musisz zrobić to poprawnie wypełnić formularz i czekać na telefon. Przedstawienie ofert jest bezpłatne i możesz zdecydować się na najlepszą polisę lub poprosić o dodatkowe oferty. Katalog agentów w naszej bazie został sprawdzony pod kątem wierzytelności i bezustannie jest poszerzany.

A kim jesteśmy?

Specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń. Chętnie pomożemy przy wyborze najlepszego ubezpieczenia na życie oraz odpowiemy na nurtujące pytania. Dzięki aktualizowanym wpisom na blogu przybliżymy tematykę ubezpieczeń oraz uprościmy niezrozumiały język dokumentów OWU, czyli ogólnych warunków ubezpieczenia.